Zľavový kupón kód uplatní kód: DIGITALBASE2023

Multimediálne centrá

Multimediálne centrá je zariadenie umožňujúce prehrávať rôznorodé formáty videa a zvuku z interných aj externých úložísk, ale aj internetové rádiá či filmy a seriály zo streamovacích služieb. V našej ponuke multimediálne centrá nájdete aj produkty značky Apple, Google a NVIDIA. Pokračovať

Google Chromecast 3, čierna

Multimediálne centrum - s podporou Full HD, aplikácia Amazon Prime Video, NETFLIX a YouTube, WiFi, HDMI a micro USB, ovládanie hlasom.

52,90€

Apple TV 4K 128 GB, čierna

Multimediálne centrum - s podporou 4K Ultra HD, úložisko 128 GB, operačný systém tvOS, aplikácia App Store, Apple TV, NETFLIX a YouTube, Bluetooth a WiFi, ethernet LAN a HDMI 2.1, v balení diaľkový ovládač a napájací adaptér.

210,90€

NVIDIA SHIELD TV, čierna

Multimediálne centrum - s podporou 4K Ultra HD, úložisko 8 GB, operačný systém Android OS, 2 GB RAM, aplikácia Amazon Prime Video, Google Play Store, Hudba Google Play, NETFLIX, Plex, Vudu a YouTube, Bluetooth a WiFi, ethernet LAN, HDMI 2.0 a MicroSD slot, v balení diaľkový ovládač a napájací adaptér.

182,90€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Multimediálne centrá

V kategórii multimediálne centrá máme práve teraz na DigitalBase.sk celkom 3 produktov.

Multimediálne centrá – osvedčené značky


Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné multimediálne centrá

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie multimediálne centrá

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii multimediálne centrá recenzie

Späť na začiatok